Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna v sobě kombinují to nejlepší z dřevěných a hliníkových oken.

Dřevohliníková okna jsou vhodnou volbou pro perfektní izolaci, protihlukovou a proti sluneční ochranu, vysokou bezpečnost a pohodlí. Nejen, že splňují všechna plus z oblasti kvality a funkčnosti, taktéž vypadají moderně a jsou odolná. O celkovém vzhledu nátěru, jeho odstínu a vlastnostech rozhoduje přání zákazníka.

ALU

ALU

Okno kombinující příjemný přírodní materiál z vnitřní strany a odolný hliník zvnějšku. Zasklení dvojsklem, které se díky jedinečnému systému obejde bez použití silikonu.

ALU PLUS

ALU PLUS

Vysoce odolné okno kombinující dřevo z vnitřní strany a hliník zvnějšku. Zasklení trojsklem, které se díky jedinečnému systému obejde bez použití silikonu.

ALU LINE

ALU LINE

Dřevohliníkové okno dokonalé konstrukce, kdy jsou křídlo a rám v jedné linii. Zasklení trojsklem s vnitřním, středovým a venkovním celoobvodovým těsněním.

TRIPLEX

TRIPLEX

Moderní dřevohliníkové okno, jež má ve vnitřní dřevěné části uloženo dvojsklo a v hliníkové vnější části třetí samostatné sklo. Spolu s integrovanou žaluzií má okno vynikající protihlukové a protisluneční vlastnosti.

TRIPLEX PLUS

TRIPLEX PLUS

Nejmodernější typ dřevohliníkového okna. Ve vnitřní dřevěné části je uloženo trojsklo, v hliníkové vnější části samostatné sklo, což zajišťuje špičkové izolační vlastnosti.

Stovky úspěšných realizací