Hliníková okna

Hliníková okna dodají vaší stavbě luxusní a moderní vzhled.

Nespornou výhodnou hliníkových oken je jejich mechanická pevnost a odolnost. To v kombinaci s možností osadit okna nadstandardními formáty skel a tenkými rámy přináší velmi moderní a nadčasový vzhled. Navíc mají hliníková okna dlouhou životnost a nevyžadují náročnou údržbu.

HEROAL W 65

HEROAL W 65

Hliníková okna W 65 splňují ty nejvyšší nároky na ochranu proti hluku a vloupání a jsou vhodná do prostor, kde není kladen důraz na maximální tepelnou izolaci.

HEROAL W 72

HEROAL W 72

Hliníková okna Heroal W 72 disponují vložkou z polyamidové pěny, vyztužené skleněným vláknem, a vloženými plastovými díly, které efektivně přerušují tepelný most a zajišťují dobrou tepelnou izolaci.

SCHÜCO AWS 70.HI

SCHÜCO AWS 70.HI

Okna Schüco AWS 75.SI nabízí nedostižné přednosti hliníkových materiálů: dlouhou životnost, pevnost a robustnost. Díky svým hodnotám tepelné izolace jsou vhodná pro standardní stavby.

SCHÜCO AWS 75.SI

SCHÜCO AWS 75.SI

Hliníková okna Schüco AWS 75.SI s izolační pěnou a středovým těsněním jsou vhodným řešením pro novostavby rodinných domů, nízkoenergetické stavby a designové interiéry.

SCHÜCO AWS 90.SI+

SCHÜCO AWS 90.SI+

Hliníková okna Schüco AWS 90.SI+ s izolační pěnou a středovým těsněním jsou jedny z nepokročilejších výrobků tohoto druhu. Jsou vhodná jak pro novostavby rodinných domů, tak pro pasivní stavby.

SCHÜCO AWS 112.IC

SCHÜCO AWS 112.IC

Hliníková okna Schüco AWS 90.SI+ se středovým těsněním jsou vhodná pro novostavby rodinných domů, pasivní domy a designové i komerční objekty.

Stovky úspěšných realizací